Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932) NatüürmortEvi Tihemets on tuntud kui üks oma põlvkonna tippgraafikuid, ent ta väärib tuntust ka maalijana, kes oli kaasa kistud uute võimaluste otsimise õhinast 1960. aastatel. ErmSee Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932) Kolm pudelitTunneme Evi Tihemetsa värvilise graafika, eriti värvilito tugeva viljelejana. Ta tahtis 1951. aastal ERKI-sse astudes maali õppida, kuid kuna maaliosakond oli täis vene poisse, l&#See Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932)Tuntud graafik Evi Tihemets on viimasel ajal avalikkuse ette toonud oma 1960.aastate maalid. Ta tahtis instituudis algul maalile spetsialiseeruda, ent eesti graafika õnneks hakkas siiski seda alaSee Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932)Teema on tuttav E.Tihemetsa mitmetest värvilistes söövitustehnikates estampidest nt “Gootika” (1964), “Loss” (1966), “Kuldne linn” (1967). Maalis onSee Sold Price
Sold2022Ado Lill (Estonian 1932 - 2018)Tume avaus. 1970.aastate algus. Õli. Papp. 78.2 x 98 cm. Ado Lill oli jurist, kes 1970.aastatel hakkas näitustel tähelepanu äratama kui huvitav maalija – abstraktsionist. See Sold Price
Sold2021Raivo Korstnik (Estonian 1932 - 1992) TööleRaivo Korstnik lõpetas ERKI maali erialal 1957. aastal koos Nikolai Kormašovi ja Rein Raamatuga. Tema varasem laad oli vorme lihtsustav ja kontuure toonitav, pindu kergelt täppiv, veidiSee Sold Price
Sold2021Raivo Korstnik (Estonian 1932 - 1992)Raivo Korstnik oli kriitika tähelepanu orbiidis 1960ndate keskpaigani ning jäi seejärel kuidagi varju, võib-olla töökoormuse tõttu kunstipedagoogina, mis mõnev&See Sold Price
Sold2022Ado Lill (Estonian 1932 - 2018)Üksi. 1977. Graafika (Sügavtrükk). Plm 37.9 x 37 cm. Suurus raamiga: 64.2 x 63 cm. Ado Lill tuli eesti maali 1970. aastatel ekspressionistliku maalijana. Maalis on tal stiililiselt erinSee Sold Price
Sold2022Olav Maran (Estonian 1933)Vaikelu kuivatatud kalaga. 1978. Õli. Papp. 44.5 x 56.6 cm. On märlimisväärne, et Maran kasutab mõiste natüürmort (pr.l. surnud loodus) asemel sõna vaikelu. EnnSee Sold Price
Sold2022Valdur Ohakas (Estonian 1925 - 1998)Natüürmort.1996 Õli. Lõuend. 125×103 cm. Valdur Ohaka kunstnikuloomus oli kärsitu ja mänguline. Ta töötas kiiresti ja palju, fikseerides kujutluses teSee Sold Price
Sold2022A large American terrestrial library globe with walnut stand, Williams-Pridham/ W & A.K. JohnstonFull title: A large American terrestrial library globe with walnut stand, Williams-Pridham/ W & A.K. Johnston Ltd., early 20th C. Description: H 109 cm About this sale: Paul De Grande is one of the maSee Sold Price
Sold2017Early Wooden Barber Pole Trade Sign.Sign appears to have most of its original paint. There is age cracking to the entire surface, soiling and a stress crack through the middle. Condition:(Very Good).Dimensions69" T. Condition:(Very GoodSee Sold Price
Sold2019A GOOD CHINESE QING DYNASTY BLUE AND WHITE PORCELAINA GOOD CHINESE QING DYNASTY BLUE AND WHITE PORCELAIN STEM CUP Tibetan style, Qianlong mark and possibly of the period, painted with floral sprays. 14 cm x 14 cm.See Sold Price
Sold2023Marc Chagall Original Lithograph The story of Exodus 1966Marc Chagall Original Lithograph The story of Exodus 1966 on Arches paper. Approx 30x20 inches Custom framed and includes certificateSee Sold Price
Sold2019ORDER OF THE PHOENIXGrand Cross Set, 2nd Type (King Paul) from 1947. Sash Badge, 88x63 mm, Silver gilt, obverse enameled (minor damage), superimposed parts gilt silver, original suspension crown, ring, loop and sash. BreSee Sold Price
Sold2022Armond Fields "Fieldsville Trolly" Signed Seri 1980sArtist: Armond Fields Title: Fieldsville Trolly Medium: Hand Pulled Serigraph on Paper Limited Edition: 36/90 Art Dimensions: 18 H x 31 W inches Framed Dimensions: 26 HSee Sold Price
Sold2018Western Asiatic Plaque with Goddess Nanshe19th-16th century BC. A terracotta plaque formed as L-shaped throne with two miniature feet to the bottom; low-relief motif of a seated goddess dressed in long loose robe wearing horned tiara, holdingSee Sold Price
3 days LeftEldred'sAMERICAN SCHOOL (Circa 1932,), Carmel, California seascape., Oil on board, 12" x 15.5". Unframed.$150
2 days LeftThe Benefit Shop Foundation Inc.1932 & 1936 DE LAVAL DIARY Vintage Books / Logs$10(3 bids)
Jun 19BOC AUCTION HOUSEPICASSO 1932 + Original Receipt + Provenance + Price Valuation + Support document.$65(2 bids)
Jun 01Ripley AuctionsLeonardo Nierman, New York / Mexico (1932 - 2023), abstract, oil on board, 23 1/2"H x 31$300(1 bid)
2 days LeftFreeman's | HindmanRichard Estes (American, b. 1932) Venezia-Murano (from Urban Landscapes II), 1979$500(1 bid)
Jun 06Freeman's | HindmanHUXLEY, Aldous (1894-1963). Brave New World. Garden City, NY: Doubleday, Doran & Company, 1932.$500(1 bid)
Jun 01Ripley AuctionsJohn Marin, American (1870-1953), sailboats, 1932., Watercolor on paper, 11 1/4"H x 14 1/4"W(sight),$5,000
May 30Cutler Bay AuctionsGeorge Taylor Plowman (1869 - 1932) " The Ottauquechee, Woodstock, Vermont"$50(1 bid)
Jun 07Freeman's | HindmanBURROUGHS, Edgar Rice. Typed letter signed to Forrest J. Ackerman. Tarzana, 5 April 1932 on personal$250(1 bid)
Jun 01Richmond Auctions1932 Ice Cold Coca Cola Sold Here Emb. SST Sign w/ Christmas Bottle$75(2 bids)