Sold2022Twee porseleinen kommetjes VungTau Cargo (geveild bij ChrisTwee porseleinen kommetjes VungTau Cargo (geveild bij Christies, Amsterdam). China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen kommetjes VungTau Cargo (geveild bij ChrisTwee porseleinen kommetjes VungTau Cargo (geveild bij Christies, Amsterdam). China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee steengoed olielampjes VungTau Cargo (geveild bij ChrisTwee steengoed olielampjes VungTau Cargo (geveild bij Christies, Amsterdam). China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen kommetjes met powderblue met goud exterieuTwee porseleinen kommetjes met powderblue met goud exterieur decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek.Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decorTwee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decore, de ander met vogelop rots decor. China,Yongzheng en Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor opTwee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022En lot van twee porseleinen Famile Rose kop en schotels. ChEn lot van twee porseleinen Famile Rose kop en schotels. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelTwee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen vazen model rolwagen met antiquiteiten decTwee porseleinen vazen model rolwagen met antiquiteiten decor Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. JapanTwee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. Japan, 18e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen diepe borden prunustak-op-rots decor waarbTwee porseleinen diepe borden prunustak-op-rots decor waarbij vogels. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18eTwee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Ming kommen met floraal decor. ZeevondstenTwee porseleinen Ming kommen met floraal decor. Zeevondsten Hatcher Christies 1984. China, 17e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterTwee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterzijde met 4-karaktermerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen dubbel borden met florale decoratie op rotTwee porseleinen dubbel borden met florale decoratie op rots decor waarop twee vogels eromheen insecten. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedeTwee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedecoreerd met twee figuren in interieur. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen 6-kantige buikvaasjes met florale decoratiTwee porseleinen 6-kantige buikvaasjes met florale decoratie. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal dTwee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
5 days LeftHess Fine AuctionsSigned Chris M Santa Clara Blackware Incised Geometric Native American Southwestern Pueblo Pottery VUS$100(3 bids)
1 hr LeftMa San AuctionEIGHT CHINESE BLUE AND WHITE NANKING CARGO PORCELAIN TEA BOWLS, 18TH CENTURY, WITH SIGNED COPY OFĀ£280(3 bids)
May 26Whites Auctions CharlestonWilliam Ker Reid Sterling Silver Footed Salver Monogrammed To Chris DunphyUS$170(3 bids)
Jun 06Austin Auction GalleryCHRIS HEILMAN (B.1950) ART GLASS AQUARIUM 'YELLOWFIN GROUPER'US$150(1 bid)
Jun 06Austin Auction GalleryCHRIS HEILMAN (B.1950) ART GLASS FISH AQUARIUM 'GROUPER FEEDING'US$200(2 bids)
May 30Julien's AuctionsChris Cornell | Played and Smashed Album Cover Photo Shoot Signed GuitarUS$5,000
3 days LeftNERO AUCTIONSSCREEN USED COSTUME FROM HIT FILM "UNCLE DREW" CHRIS WEBBER "PREACHER" #4US$250
3 days LeftHeartland Artifact Auctions Inc3 3/8" Agate Basin, Dickey COA, Ex Chris Wessel, Len Weidner, W.B. Baughman ($30) 1991, found inUS$16(3 bids)