Sold2021Henn-Olavi Roode (Estonian 1924 - 1974)“Eelkõige oli Henn Roode Vabbe õpilane, kellega teda sidus tihedam kui tavaline õpilase-õpetaja suhe. Roode on kõige vabbelikum pallaslane, keda tean. Käesolev portSee Sold Price
Sold2021Henn-Olavi Roode (1924 - 1974) KompositsioonAbstraktse kunsti läbimurre toimus eesti kunstis juba 1950. aastate lõpupoolel ning uue hooga 1960. aastate keskel. Henn Roode analüütilis-konstruktiivne vormi- ja värvikäSee Sold Price
Sold2022Henn-Olavi Roode (1924 – 1974)Istuv akt. 1965-68. Õli. Süsi. Hall kartong. 73.5 x 50.8 cm. Modernistlikuks vormimeistriks peetav Henn Roode eksperimenteerib 1960. aastate keskel portreede ja aktidega. Siinjuures on mSee Sold Price
Sold2021Ilmar Malin (Estonian 1924 – 1994)Teos, milles võib näha Ülo Soosteri kaudset mõju. See avab sümbolistlik- poolabstraktsete teoste rea Malini 1950.aastate lõpu-1970.aastate alguse loomingus. Paremal keskeSee Sold Price
Sold2021Lembit Saarts (Estonian 1924 - 2016)Lembit Saartsil õnnestusid – nagu Valdur Ohakalgi – hästi improvisatsioonid. Mängleva kergusega on ta loonud siin rõõmsa rannaidülli. Meisterlikult on edasi aSee Sold Price
Sold2021Ilmar Malin (Estonian 1924 – 1994)1960.aastate lõpust tugevneb järjest sürrealistlik suunitlus I.Malini loomingus ning 1970.aastate teiseks pooleks kujunes välja mingi teine kummaline kvaasireaalsus, mis kütkeSee Sold Price
Sold2021Lembit Saarts (Estonian 1924 - 2016) NooredKunstnik kujutab standardset sotsialistlikku linna uusehituste ning monumendiga ja noorpaari lapsevankriga. Iive oli tollal kasvav. Kujund on ambivaletne – võimalik, et tõsimeelselt poSee Sold Price
Sold2021Ilmar Malin (Estonian 1924 – 1994)Ilmar Malin lõpetas ERKI 1954.aastal ning esines juba 1950.aastate teisel poolel tugevate portreedega, mis sageli näitasid inimest harjumuslikus miljöös (“Ain Kaalep”,See Sold Price
Sold2021Ilmar Malin (Estonian 1924 – 1994)Loodusmotiivid omandavad Ilmar Malinil juba 1960.aastate teisel poolel sümbolistliku tähendusrikkuse ja sürrealistliku varjundi. Sageli võib tema töödel näha linde,See Sold Price
Sold2022Ülo Sooster (Estonian 1924 - 1970)Istuv akt. 1957. Joonistus (Tušš). Vm 26.3 x 18 cm. Suurus raamiga: 43.5 x 33.9 cm.See Sold Price
Sold2021ESTONIAN MIXED MEDIA PAINTING BY YULLO SOOSTERYullo Ilmar Sooster (Sovite, Estonian, 1924-1970) mixed media painting on board, Junipers, 1970. Signed and dated lower right. Sooster, one of the largest representatives of unofficial art. DimensionsSee Sold Price
Sold2021ESTONIAN MIXED MEDIA PAINTING BY YULLO SOOSTERYullo Ilmar Sooster (Sovite, Estonian, 1924-1970) mixed media painting on board, Junipers, 1970. Signed and dated lower right. Sooster, one of the largest representatives of unofficial art. DimensionsSee Sold Price
Sold2016American International sterling silver partial flatware(lot of 61) American International sterling silver partial flatware service in the "Fontaine" pattern, 1924-1974, designed by Frederick W. Stalk, consisting of fifteen teaspoons; twelve salad/dessertSee Sold Price
Sold2022Günther Reindorff (Estonian 1889 - 1974)Männid lumes. 1964. Joonistus (Hall kriit, Presskriit). Vm 16.4 x 23.7 cm. Suurus raamiga: 37.3 x 44 cm. Suur eesti maastikujoonistaja tegi stiilselt lakoonilisi värvipliiatsijoonistusi lumeSee Sold Price
Sold2023ESTONIAN MIXED MEDIA PAINTING BY YULLO SOOSTERYullo Ilmar Sooster, Estonian, Soviet era, 1924 to 1970, mixed media painting on wood board depicting a Surreal composition, 1966. Signed and dated, lower right. Framed. Provenance: Shapiro Auctions NSee Sold Price
Sold2021Gloria Vanderbilt (American, b. 1924) Doll's Head,Gloria Vanderbilt (American, b. 1924) Doll's Head, 1974 acrylic on canvas signed Gloria Vanderbilt (lower right); titled and dated (verso) 16 x 12 inchesSee Sold Price
Sold2024Hans Skalagard, American/Danish 1924-2017, Monongahela, 1974, Oil on CanvasHans SkalagardAmerican/Danish, 1924-2017Monongahela, 1974Oil on CanvasAmerican four masted barque. Signed lower right and signed, titled and dated on verso.Sight 20 x 24 in. (50.8 x 61 cm.), Overall 2See Sold Price
Sold2023MARCEL-LOUIS BROODTHAERS (1924-1976) Citron-Citroen, 1974 Lithographie en couleurs. Signée...MARCEL-LOUIS BROODTHAERS (1924-1976) Citron-Citroen, 1974 Lithographie en couleurs. Signée, datée et numérotée 14/100 Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 14/100 CSee Sold Price
Sold2022Robert Kulicke American, 1924-2007 Beach Scene, 1974Robert Kulicke American, 1924-2007 Beach Scene, 1974 Signed and dated Kulicke 74 (lc); inscribed for Jean (lr) Watercolor on paper 4 x 10 7/8 inches (10.2 x 27.6 cm) Unframed CSee Sold Price
Sold2023Eduardo Chillida - Marmol y Plomo, 1974Eduardo Chillida (1924-2002) Marmol y Plomo, 1974. Lithograph on brown kraft paper. Printing before letter. Signed on the plate lower right margin. Dimensions: + Size of the sheet: 81 x 55,5 cm / 31,8See Sold Price
Sold2021Eduardo Paolozzi, Untitled, LithographArtist: Eduardo Paolozzi, British (1924 - 2005) Title: Untitled Year: 1974 Medium: Lithograph, signed and numbered in pencil Edition: 2/70 Image Size: 34 x 25 inches Size: 40 in. x 30 in. (101.6 cm xSee Sold Price
Sold2020Louis Fabien "En Attendant" Oil on CanvasLouis Pouilloux Fabien (French b. 1924) "En Attendant," oil on canvas, 1974, depicting impressionist manner interior with seated figure, signed and dated lower right: "Fabien 74," bearing Wally FindlaSee Sold Price
Sold2023Philip Pearlstein (American, 1924-2022)Philip Pearlstein (American, 1924-2022) "Two Nudes with Hammock," 1974, color lithograph, signed, dated and numbered: 58/100, in pencil. Framed. Size: 24'' x 35'', 61 x 89 cm (sight); 36'' x 46'', 91See Sold Price
Sold2018DURAND KING TUT ART GLASS STICK / DEMI-JOHN VASEDURAND KING TUT ART GLASS STICK / DEMI-JOHN VASE, golden lustre with opal decoration, shape 1974, polished pontil mark, signed, "DURAND-V-1974-15". Vineland Flint Glass Works. 1924-1931. 15 1/2" H, 8"See Sold Price
May 09Freeman's | HindmanWilson Hurley (American, 1924-2008) Acoma and Katzimo (Enchanted Mesa), 1974$3,000
4 days LeftJay Anderson AuctionCirca 1970 Signed Color Serigraph (Western World) (Robert William Addison 1924- 1988) ;Artist Proof$50(2 bids)
6 days LeftCurated Gallery AuctionsHUGE Donald Roy Purdy (1924 - 2016) Antique American Modernist Flower Still Life Oil Painting$400(5 bids)
3 days LeftMerrill's Auctioneers and Appraisers1924 Dominick and Haff Cap and Gown Sterling Bowl$600(2 bids)
May 18Rich Penn AuctionsCoca-Cola Window Display Sign, Rare 1924 litho on cdbd diecut, pretty girl in blue w/glass below an$550(4 bids)
6 days LeftCurated Gallery AuctionsSol Wilson (1896 - 1974) Miniature American Modernist Seascape Signed Original Framed Painting$30(3 bids)
May 16EDEN Fine Antiques Galleries1924 ZHANG DAQIAN SPLASHED COLORS THOUSANDS RED LOTUS PAINTING$900(6 bids)